UDRUŽENJE NOVINARA VOJVODINE I NOVIH MEDIJA ODRŽALO IZBORNU SKUPŠTINU

Na sednici skupštine UDRUŽENJA NOVINARA VOJVODINE I NOVIH MEDIJA

dana 24. 08. 2021. u 17 časova u prostorijama PC Lupus u Novom Sadu, izabrano je rukovodstvo udruženja.

Izbrani su: predsednik Upravnog odbora Željko Savić, master kulturolog, novinar i urednik TV Ars Medije, dobitnik više medijskih priznanja i Mirko Dimić, master filolog, novinar, za zamenika predsednika UO.

Ostali članovi Upravnog odbora su: Ivana Stojanović, diplomirani politolog, novinar, Marija Tomić, diplomirani filolog,novinar Večernjih novosti, Svetozar Ikonov,novinar, Slobodan Jovanović, novinar i urednik Medija Grup portala, Dejana Smoljanović, diplomirani novinar, Goran Jevtić, grafički dizajner, karikaturista, novinar, Ilija Bašić, glumac, novinar, nekadašnji producent na TV Novi Sad, Jelena Malbaški, fotoreporter.

Za članove nadzornog odbora izabrani su: Vesna Raonić, novinar i foto-reporter i Slaviša Popov, foto-reporter.

Za članove suda časti izabrani su: Biljana Diković, književnik i novinar, Dušan Salatić, pravnik i dr Neđo Danilović.

Nakon održavanja sednice Izborne skupštine predsednik UO Željko Savić i zamenik predsednika UO Mirko Dimić, otvorili su izložbu Osvrt u Muzeju Vojvodine, gde su pored članova Ars akademije, svoje radove izložili i članovi UDRUŽENJA NOVINARA VOJVODINE I NOVIH MEDIJA.

Ovo udruženje je nedavno registrovano kao strukovna medijska organizacija, sa sedištem u Novom Sadu, Beogradski kej 43, kancelarija je u Zmaj Jovinoj 26, Novi Sad, Poslovni centar Lupus, lokal 105, 1 sprat.

Izvor: TV Ars Medija