UPIS NOVIH POLAZNIKA U ŠKOLU DIGITALNE FOTOGRAFIJE U BEOČINU

U toku je upis nove grupe polaznika kursa digitalne fotografije u Školi digitalne fotografije – Društva novih medija.

Upis za I grupu (početni nivo) traje do 30.3.2021.
Upis za II grupu (srednji nivo) traje do 30.3.2021.

Kurs digitalne fotografije mogu upisati svi zainteresovani.
Potreban je digitalni fotoaparat ili telefon sa kvalitetnijom kamerom.

Mesto održavanja: CENTAR ZA KULTURU, SPORT I TURIZAM OPŠTINE BEOČIN, Adresa: Trg cara Lazara 1.
Dan održavanja: petkom
Vremensko trajanje časova: od  16.00 – 18.00 časova, sa kratkim pauzama.
Predavač: Željko Savić, master kulturolog, strukovni inženjer fotografije- specijalista, foto-ilustrator.

Metod rada

Predavanje o teoriji fotografije, praktične vežbe, konsultacije i analiza fotografije. Polaznici će na kursu savladati tehnike snimanja u manuelnim funkcijama, komponovanje, obradu fotografije i postavljanje na društvene mreže.

Obezbeđena je odlična praksa na terenu gde se fotografišu razni kulturni događaji i priroda. Polaznici će da rade i u studiju gde se radi umetnička i reklamna fotografija. Fotografska znanja mogu primeniti u raznim oblastima fotografije, a posebno u redakcijama kao foto-reporteri.

Po završetku kursa polaznici koji uspešno savladaju nastavu dobiće sertifikat.

Škola_digitalne_fotografije5

Iskoristite popust!

Popust važi za sve koji se upišu tokom pomenutog perioda!

Cena sa popustom iznosi  3.000, 00 dinara mesečno.

Svaki od tri nivoa (početni, srednji ili napredni) traju po tri meseca.

Škola digitalne fotografije – Društva novih medija, svojim polaznicima nudi izlaganje radova na raznim izložbama.

E-pošta: drustvonovihmedija@gmail.com